-Μητσάρας-

[PES 2012 DEMO v1] ProGamerZ Greek Teams Mod

140 posts in this topic

Είναι μόνο για το demo;

0

λοιπον καλησπερα παιδια κατ'αρχας να πω ενα τεραστιο μπραβο στα παιδια που δουλευουν πανω στα πατσ και σε οτιδηποτε αλλο και κατα δευτερο:ειμαι ασχετος με ολα αυτα και θα ηθελα βοηθεια σχετικα με τι να κατεβασω και που ν κανω εγκατασταση κτλπ...εχω διαβασει οδηγιες αλλα δν μπορω ν βγαλω ακρη...αν ειναι ευκολο κ δν κανει κοπο σε καποιον ας κανει add msn να με βοηθησει για να μην τα λεω ολα απο δω κ γινομαι κ κουραστικος...ευχαριστω..

0

Ειναι για το demo V1...οχι για το v2 που προφανως θα εχεις...το τονιζω γιατι σε βλεπω αρχαριο...

Το κανεις εγκατασταση τρεχοντας τον installer σαν διαχειριστης..Που ειναι το δυσκολο?LOL!

Διαβασε εδω οδηγιες,link κτλπ...

αμα θελουμε να γινομαστε μελη σε forum να ξερουμε πως λειτουργει...

0

εκανα βημα βημα οτι λεει απλα οταν ανοιγει η οθονη μενει μαυρη κ τπτ αλλο...τεσπα δν πειραζει θα κανονισω με ενα φιλαρακι να μου το ρυθμισει,να μην σε κουραζω τωρα ποσταροντας εδω απλα ειχα κ το teamviewer και ισως να το λυναμε...ευχαριστω παντος για την απαντηση... :rolleyes_anim:

0

Τρεξτο σαν διαχειριστης και θα εισαι οκ

0

πολυ καλοφτιαγμενο παιδια!!αλλα σε μενα βγαζει ενα προβλιμα :(..κανω κανονικα το install και μου βγαζει το εικονιδιο 'ProGamerZ.Gr GreekTeams Mod'...το παταω και τπτ...

Να ξερετε πως εχω κατεβασμενο το pes 2012 data pack v.101 kai oxi to demo poy lete pio panw na katabasoume....paizei kapoio rolo auto???

0

eksallou dn ginete na to katebasoume kiolas to pes 2012 demo..... :/

0

Φυσικά και παίζει ρόλο.

Το πατς είναι για το demo v1 και ΜΟΝΟ.

Για το κανονικό παιχνίδι θα βγει final patch σε λίγες μέρες

0

Αμα μπαίνατε στον κοπο να ανοιξετε κανα βλεφαρο θα βλεπατε με μεγαλα γραμματα στον τιτλο οτι ειναι για το PES 2012 Demo V1...

Έλεος πια!

0

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.