-Μητσάρας-

[PES 2015 UPDATE V5] ProGamerZ GREEK ULTIMATE Patch - [Season 2015/2016] - Released!

162 posts in this topic

Αν και είμαι στο χωριό και δεν έχω pc, θα το κατεβάσω όταν επιστρέψω στη βάση μου. Όσον αφορά το πατς, δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψουν την τεράστια προσπάθεια που κάνετε κάθε χρόνο στον τομέα pes editing. Όταν υπάρχει διάθεση και μεράκι για δουλειά, όλες οι δυσκολίες και τα εμπόδια που ενδέχεται να συναντήσει κάποιος στο δρόμο του, φαντάζουν απειροελάχιστα. Έτσι συμβαίνει και με εσάς. Τα εύσημα όπως πάντα στον Αρχιchief τονυ, στον Βαγγέλη, ο οποίος έχει γίνει με το σπαθί του αναντικαταστατο μέλος της pc editing team και φυσικά στον admin μας Μητσαρα, δίχως τον οποίο δεν θα είχαμε κανένα πάτς στα χέρια μας.

5

να στε καλα μαγκες!ειστε πολυ μπροστα

ακομα και εδω στο Dubai παιζουμε Progamerz!

καλο καψιμο σε ολους!!

3

το κατεβαζω τωρα. αν μεινω ευχαριστημενος (που θα μεινω) δεν θα με ξαναδειτε για κανα 4ωρο το λιγοτερο...

2

Παιδια επιτελους το βγαλατε και να με συγχορεσετε γιατι σας επριζα!!! Νομιζα πως δεν θα κανατε και τις ξενες ομαδες!!! Ειλικρινα σορρυ!!!!!

0

Μπραβο αλανια! φτιαξτε μια φραπεδια και απολαυστε τωρα ;)

Μακαρι να ειχα χρονο περισσοτερο να σας βοηθουσα και γω λιγο παραπανω

2

ρε παιδια γτ δν μπορω να τα κατεβασω ανοιγω τα παρτ και μου βγαζει αυτεσ τσ επιλογεσ.... download with megasync και  import to your cloud drive...ποιο απο τα δυο επιλεγω ??? προτη φορα γινετε αυτο

0

ρε παιδια γτ δν μπορω να τα κατεβασω ανοιγω τα παρτ και μου βγαζει αυτεσ τσ επιλογεσ.... download with megasync και  import to your cloud drive...ποιο απο τα δυο επιλεγω ??? προτη φορα γινετε αυτο

Download through your browser

0

Συγχαρητηρια σε οσους συντελεσαν στη δημιουργια του πατς,μπραβο στην εδιτινγ τεαμ και στις δυο τεραστιες ψυχαρες,τον τονυ και τον green που εκτος οσων κανανε μας φαγαε στη μαπα αλλη μια χρονια,καλη δυναμη με μεγαλες επιτυχες σε αυτο που αγαπατε και κανετε με μερακι τοσα χρονια...Το ευχαριστουμε ειναι λιγο,ετσι λοιπον αυτο που μπορω να πω ειναι καλη συνεχεια με το νεο PES,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...https://www.google.gr/imgres?imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-9TQ9ds_6QpE/VV7CVJPPmuI/AAAAAAAAA7U/E4TUtDVu3sI/s640/_.gif&imgrefurl=http://miakalimera.blogspot.com/2015/05/blog-post_22.html&h=350&w=500&tbnid=9hrPmtKajgJkGM:&docid=K0uPldzDH1RmSM&ei=aD74VeGEJ8TxUoKrn-AK&tbm=isch&ved=0CDAQMygBMAFqFQoTCOHYoLKy-ccCFcS4FAodgtUHrA

0

Eγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όλο το team που δίχως ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ τρέχει αυτό το υπέροχο Patch εδώ και τόσα χρόνια. Και να ανακοινώσω ότι από του χρόνου θα συμμετάσχουμε όσο μπορούμε περισσότερο στη δημιουργία του νέου patch. 

5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.