-Μητσάρας-

[PES 2015 UPDATE V5] ProGamerZ GREEK ULTIMATE Patch - [Season 2015/2016] - Released!

162 posts in this topic

Εντάξει μάγκες πήρατε ένα game και το πήγατε 100 level ψηλά!!!Είμαι σίγουρος ότι αν το patch σας το ήξερε όλος ο κόσμος,κανεις δεν θα ασχολούνταν σήμερα με το pro16!!απλά respect παιδιά συνεχίστε να μας μαγέυετε!!! :yes::thumbsup_anim::thumbsup:

0

Παιδια να ρωτησω κατι..πως γινεται να προσθεσω συνθηματα!? Γιατι θελω να βαλω στην ηρακλη μιας και εχει και το γηπεδο

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ!

0

Για καποιον λογο στον Ηρακλη δεν ακουγονται ενω ο tony ειχε προσθεσει αν δεν κανω λαθος

0

ΕΙναι κριμα να μην εχει ρε γαμωτο..:P

0

Συγχαρητηρια παιδες! Λογω πανελληνιων, δεν μπορω να το χαρω ουτε να βοηθησω. Απο Ιουνιο, ομως, και με μια αναβαθμιση στο pc θα μπορειτε να υπολογιζετε και τη δικη μου βοηθεια σε διαφορους τομεις!

3

Δεν έχω λόγια ΑΠΛΑ...Είστε μοναδικοί!!!!!!! Ευχαριστούμε θερμά για όοοτι έχετε κάνει :-D :-D :-D

1

Αν μπει Β' Εθνικη τοτε ισως χωσουμε καπου τον Αρη.Για σταδιο δυσκολο εχουν προτεραιοτητα τα σταδια απο τις ομαδες που παιζουν σε μεγαλες κατηγοριες

Ευχαριστω πολυ!!!! και κατι τελευταιο 

αυτο που ειχα πει στο ν4 για τον αρη και γενικοτερα τη γ εθνικη που ακριβως βρισκετε αυτο το αρχειο;;;;

0

C:\Users\User\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015\save 

EDIT.bin

αλλα αν κρατησεις το δικο σου δε θα εχεις τις μεταγραφες!Διαλεγεις και παιρνεις..ή μεταγραφες ή το δικο σου επεξεργασμενο EDIT.bin 

Δε χωρανε δυο καρπουζια κατω απο την ιδια μασχαλη

0

Ή κανεις πάλι τον Άρη απο την αρχη

0

Μια ερώτηση...Επειδή έκανα φορματ και έβαλα τα windows 10...Τώρα ποιο update πρέπει να έχω στο PES15 για να μπουν όλα τα patch απο το 1 μέχρι το 5?

0

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.