SundayLover

[PC]PES 2011 ProGamerZ Beta Patch V.1

249 posts in this topic

41756060.png

Το Www.ProGamerZ.Gr ανακοινώνει ότι η Beta έκδοση του PES 2011 Greek Patch για PC ολοκληρώθηκε και είναι έτοιμη για download.Η συγκεκριμένη έκδοση περιέχει:

• Πλήρης Ελληνική Superleague με σωστά ρόστερ,φανέλες και σήματα.
  • Πλήρης Αγγλική Premier League με σωστά ρόστερ,φανέλες και σήματα.
  • Προσθήκη των Unlicensed ομάδων σε Ιταλία (Παλέρμο) και Ισπανία ( Σεβίλλη,Χέρκουλες,Οσασούνα,Μάλαγα,Λεβάντε,Ρ.Σοσιεδάδ).
  • Δύο Ομάδες από την Football League 1 (ΠΑΣ Γιάννενα και Παναιτωλικό).
  • Τέσσερις Κυπριακές Ομάδες (ΑΠΟΕΛ,Ανόρθωση,Απολλων Λεμεσού,Ομόνοια).
  • Διορθωμένες Εμφανίσεις στην Eredivisie.
  • Συνθήματα στις Ελληνικές Ομάδες(Πλήν της Ξάνθης).
  • Περισσότερα από 90 3D Πρόσωπα για τους παίκτες των Ελληνικών Πρωταθλημάτων.
  • Ένα νέο Ελληνικό Γήπεδο, το Στάδιο Γ.Καραϊσκάκης με πακέτο γραφικών(εισαγωγή κλπ).
  • Ελληνικό Scoreboard της NOVA και της NET σε 16:9 και 4:3 σε μπλε και λευκή έκδοση.
  • Νέα γραφικά που ομορφαίνουν το παιχνίδι (Μενού,Mods,ML Sponsors κλπ).
  • HD σήματα στην Ελληνική Superleague (όμοια με αυτά που θα περιέχονται στη Final Έκδοση για όλες τις ομάδες).
  • Επίσημες Μπάλες της Superleague και της Football League.
  • Νέες διαφημιστικές πινακίδες με αληθινούς χορηγους.
  • Nέα τραγούδια και μουσική κατά την είσοδο των ομάδων.
  • Εμφανίσεις Adidas στους Διαιτητές(και εμφανίσεις στο Champions League)

Πληροφορίες

• Το patch εγκαθιστάται εύκολα με installer.
  • Είναι συμβατό με την τελευταία αναβάθμιση του παιχνιδιού και μόνο.

Credits

Project Leaders

-DinoC-,TheSlayer

Option File Making

-DinoC-,.:kostas:.,Giorgos9,-->GEORGE<--,raf9,michalis01

Kit Making

Γαβριήλ,argypaok,-DinoC-,-->GEORGE<--

3D Faces Making

The beast,Giorgos9

Graphics Making

-DinoC-,Mitsaras 4,Anorthosisfc,JuSt.Stef.

Chants and Sound Editing

Αστεριανός,-DinoC-,argypaok,Mitsaras4

Support

TheSlayer,JuSt.Stef.,Χρήστος,Αστεριανός

Θερμές ευχαριστίες στους: Juce, Ariel, Inas, obocaman, lostpfg, Michelot 94, Promitheas, Superwagon, Allezinter

Oδηγίες Εγκατάστασης

• Αφού έχουμε κατεβάσει τα απαραίτητα αρχεία κάνουμε αποσυμπίεση με το Win Rar ή το 7z.
  • Tρέχουμε το Www.ProGamerZ.Gr Beta Patch.exe.
  • Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση των αρχείων πηγαίνουμε στη διαδρομή που έχουμε κάνει αποσυμπίεση το Option File.Κάνουμε αντιγραφή το φάκελο ΚΟΝΑΜΙ και επικόλληση στη διαδρομή C:\Users\user\Documents.
  • Πηγαίνουμε στο φάκελο εγκατάστασης του PES (συνήθως C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011) και ανοίγουμε το φάκελο kitserver.Tρέχουμε το manager.exe και πατάμε Attach.
    *Σημαντικό: Σε περίπτωση που έχετε αλλού εγκατεστημένο το PES και όχι στην προαναφερθείσα διαδρομή τότε θα χρειαστεί να δημιουργήσετε μόνοι σας το φάκελο Kitserver μέσα στο φάκελο εγκατάστασης(KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011)
  • Aπολαύστε το Www.ProGamerZ.Gr Beta Patch!

Eγκατάσταση Ελληνικού Scoreboard

Aφού ολοκληρώσετε τα παραπάνω βήματα πηγαίνετε στη διαδρομή C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\kitserver\example-root\img(φάκελος εγκατάστασης PES).Εκεί θα δείτε το Φάκελο Greek Superleague Scoreboard.Μπαίνοντας στο φάκελο υπάρχει ένας υποφάκελος(dt06).Aνοίξτε τον και αυτόν και θα δείτε δύο νέους φακέλους(NovaSports1 και ΝΕΤ).Μπείτε στο φάκελο του καναλιού που θέλετε να βάλετε στο Pro Evolution Soccer και επιλέξτε μεταξύ White και Blue Version(δύο ξεχωριστοί φάκελοι).Τέλος επιλέξτε το ratio που θεωρείτε κατάλληλο για το pc σας(16:9 και 4:3 -δύο ξεχωριστοί φάκελοι) και κάντε αντιγραφή και επικόλληση τα αρχεία που περιέχονται εκεί στη διαδρομή C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\kitserver\example-root\img\dt06.img.

• Υπάρχει περίπτωση ο φάκελος εγκατάστασης του PES σε κάποιον να βρίσκεται αλλού.Ακολουθήστε τα ίδια βήματα ακριβώς με διαφορετικές αρχές στις διαδρομές που σας δίνουμε.

DOWNLOAD

Aπό εδώ μπορείτε να κατεβάσετε το Beta Patch V.1 σε μικρότερη μορφή από Rapidshare,Multiupload και Megaupload.

Πατήστε εδώ για να οδηγηθείτε στα Downloads του Site μας!Καλο Downloading και καλη διασκεδαση!

Προβλήματα-Ερωτήσεις-Λύσεις στο F.A.Q

Τα δεδομένα που παράγονται και δημοσιεύονται από το Www.ProGamerZ.Gr αποτελούν νόμιμη ιδιοκτησία του προαναφερθέντος ιστότοπου.Απαγορεύεται η μερική ή ολική αντιγραφή, αναδημοσίευση και αναδιανομή δίχως την άδεια των δημιουργών.

All Rights Reserved to ProGamerZ.Gr© 2010-2011

20

Αυριο Screenshots και βιντεο!!!Καλη διασκεδαση!

0

Ευχαριστουμε παρα πολυ! :thumbsup_anim: Το ποιο μαματο, ειναι επειδη βαλατε και blue και white version !!!! Τρελαθηκα οταν το ειδα!!1 Εντελως ρεαλιστικο....10000000000000 thnxxxx! :jerry:

0

και τωρα δικο μας ολονων..ορματε παιδια!! pro gamerz ρεεεε!!!!!!!!!

0

Αυριο Screenshots και βιντεο!!!Καλη διασκεδαση!

ωραια θα ηταν να μπει και ενα βιντεο με το πως γινεται η εγκατασταση!!οχι οτι ειναι δυσκολη απλα για να λυθουν πολλες αποριες..

1

Kαλη ιδεα...Γιατι το καλοκαιρι εγω και ο ντινος το ειχαμε κανει install σε ολη την κοινοτητα :P

1

Kαλη ιδεα...Γιατι το καλοκαιρι εγω και ο ντινος το ειχαμε κανει install σε ολη την κοινοτητα :P

μονο σε εμενα δεν μπορουσατε να το εγκαταστησετε ουτε εσυ ουτε ο ντινος και το εκανα εγω..ειμαι λιγο :offtopic: ...

0

παιδια χιλια συγγνωμη αλλα το πατς δεν μου αρεσε καθολου ξερω τι θα πειτε οτι δεν μου πεφτει λογος η οτι δεν σας ενδιαφερει η γνωμη μου αλλα σκεφτηκα οτι μπορω να χρησιμοποιησω αυτα που εχετε βαλει μεσα στο πατς για ιδιωτικη μου χρηση και να τα βαλω σε ενα αλλο πας και να το κανω καλυτερο αν καποις θελει ας μου στειλει ενα πμ ευχαριστω ,μπορειτε να διαγραψετε το σχολιο μου απλα αν θελετε

-10

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.